Eshop

Váš příběh: Náplň života

Ahoj Exite,

mohu Ti jenom gratulovat, že se Tvé odběry stále rostou. Je jich přes 8 000. Dlouho jsem přemýšlela, pro kolik lidí se stalo kouzlení náplní života. Mě osobně to život ovlivnilo hodně.

Před více jak dvěma roky jsem zhlédla Tvoje video a od té doby jsem kartami skoro posedlá. Už sice kouzla moc nedělám, protože se mi to moc nedaří, ale už  víc jak rok a půl mám novou vášeň - flourishe, nebo cardistry (Pandora, Madonna, Preqel, atd.)

S kartami trávím tak průměrně 2-3 hodiny denně (někdy i více) a vždy když něco nového natrénuji jsem na sebe hrdá.

Díky Tobě jsem našla něco, co můj život opravdu naplňuje a těší mě. (Neboj se, dělám i něco jiného - hraji sport, maluji a školu se snažím neflákat.)

Když se vrátím k tomu, kolik lidí se dívá na Tvoje videa, kladu si otázku, jestli je dobře, že lidem odhaluješ to (i když v zahraničí je to běžné), co se snaží stovky let "vyvolení" skrývat?

Já myslím, že je to dobře, pro začínajícího kouzelníka naprosto ideální. Pokud jim to pomůže začít žít nový život, proč ne? Vždyť přece jenom od pochopení k předvedení někomu dalšímu je dlouhá cesta. A stejně, pokud chce někdo pokračovat, musí přece jenom hledat někde jinde - Theory 11, "anglické" YouTube, Dealersgrip.com atd. A také je dobré zmínit, že do toho někdy bude dávat nemalé finance. A pokud chce být opravdu dobrý, tak i hodně času.

Ale můj osobní názor je také, že by člověk neměl ostatním lidem servírovat nějaké složitější věci až pod nos, jak říkám, měli by si je možná hledat sami. (Teď mám na mysli různé kontroly, falešná míchání apod.) - Což ty neděláš...

Řekla bych, že pro mě jsou velmi prospěšná videa v angličtině, protože mi připadá, že se učím nová slova a těší mě, když si dokážu poradit, i když občas nevím, co říkají. (občas zvládám i videa v ruštině, italštině, francouzštině a španělštině)

Je to jenom můj názor, ostatní to cítí možná jinak, nevím, ale jsem ráda, že sis to přečetl a že Tě zajímají názory Tvých fanoušků. Děkuji.

Měj se hezky, přeji hodně úspěchů  jak v kouzelnictví, tak i v životě.

"TIME DISCOVERS TRUTH" - Infinity