Eshop

NEJLEPŠÍ KOUZLA

Naučte se nejlepší kouzla na světě!
 
Na této stránce najdete výběr TOP kouzel, která se můžete naučit!
 
Některá z kouzel jsou velmi jednoduchá, a zvládne se je naučit každý začátečník - některá kouzla jsou však naopak složitá, a k jejich naučení budete potřebovat hodně času, případně si i vyrobit něco navíc, co bude k provedení triku zapotřebí.
 
Jedná se o rozmanitý výběr nejrůznějších kouzel - jsou zde zastoupeny například karetní triky, triky s mincemi, šátky, vodou, a mnoho dalšího!
 
Všechna kouzla jsou vysvětlena velmi názorně, takže nebudete mít problém jejich principu porozumět.
 
Tato kouzla se vám určitě budou líbit - pocházejí z našeho partnerského YouTube kanálu Nadjib Haffaf, na kterém najdete více, než 800 výukových videí - nezapomeňte tento kanál tedy navštívit, najdete tam spoustu inspirace pro ještě více kouzel!
 

TOP 10 - Nejlepší kouzla

V tomto videu se naučíte od všeho něco - karetní triky, kouzla s mincemi, s papírem, vodou, kruhy, šátky, nebo i velmi speciální a tajné levitační kouzlo!
 
Užijte si tuto výjimečnou kolekci kouzel, na které je radost pohledět - stačí si vybrat oblast magie, která vám je nejbližší, kouzla se naučit a můžete začít bavit své kamarády a známé!
 
Video je trochu delší, ale stojí za zhlédnutí od začátku do konce!

Video - Nejlepší kouzla

Kouzla s mincemi jsou velmi populární - mince máte vždy po ruce, a tak můžete nějaký ten trik ukázat kdykoliv a kdekoliv.
 
Ve videu níže najdete sbírku 15 nejlepších kouzel s mincemi - některá z nich jsou velmi jednoduchá, některá jsou pak určena pro pokročilejší kouzelníky, nebo případně těm, kteří jsou ochotni s výukou strávit delší čas.

Video - Nejlepší kouzla s mincemi

Kouzla s holubicemi jsou velmi zajímavým spestřením nejednoho kouzelnického vystoupení.
 
Na prvním místě je však potřeba pamatovat na to, abyste s holubicemi zacházeli opatrně s láskou, kterou si tito krásní tvorové zaslouží.
 
Kouzla s holubicemi jsou tak určená spíše pro profesionální, zručné kouzelníky, kteří již mají mnoho zkušeností s vystupováním a kouzlením na veřejnosti.

Video - Nejlepší kouzla s holubicemi

TOP 3 - Jednoduchá kouzla s mincemi!

Máte rádi jednoduchá kouzla s mincemi?

Pokud ano, tohle video se vám bude zaručeně líbit - naučíte se totiž tři velmi jednoduchá kouzla s mincemi, které zvládne i naprostý začátečník!

TOP 3 - Jednoduchá kouzla s mincemi

TOP 3 - Kouzla s prsteny

Vždy se najde někdo, kdo má na ruce prsten - naučte se s ním kouzlit!
 
Video níže vám ukáže tři skvělá kouzla, která můžete dělat s prstenem!

TOP 3 - Kouzla s prsteny