Eshop

Kurz kouzlení Pavla Kožíška

Zajímá vás magie a chcete se učit novým kouzlům?
 
Máme pro vás skvělou zprávu - kouzla máte na dosah!
 
Příhlašte se do online Kouzelnického kurzu Pava Kožíška, ve kterém se naučíte mnoho zajímavých kouzel, které pobaví nejen vás, ale i vaši rodinu či přátele!
 
Velkou výhodou tohoto kurzu je, že je online, takže se jej můžete zúčastnit odkudkoliv a jednotlivé lekce procházet kdykoliv a kdekoliv!
 
kurz kouzlení Pavla Kožíška
 
 

Co se v kurzu naučíte

Kurz je rozdělen do celkem sedmi lekcí - každá z nich má cca. 25 - 30 minut.
 
V úvodní lekci, která je po jednoduché registraci dostupná kompletně zdarma, se naučíte devět jednoduchých kouzel, mezi kterými nechybí několik karetních kouzel, kouzlo s množením míčků, nebo třeba kouzlo zmizení coly.
 
V ostaních lekcích, které plynule navazují na úvodní, se naučíme např. jak otočit ruku kolem dokola o 360°, jak proměnit šátek šátek v míček, kouzlo scelení ubrousku, kouzla s provazy, nebo například to, jak si zapamatovat pořadí všech karet v balíčku během deseti sekund.
 
Celý kurz je natočný velmi zábavnou a hravou formou s důrazem na trpělivé vysvětlení každého kouzla - tedy tak, aby jej snadno pochopil a vzládl každý - i naprostý začátečník. Pavel Kožíšek je ostatně velmi zkušený lektor, kterého si ani nemusíme dlouze představovat.
 

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určený pro každého, kde se zajímá o kouzlení, a kdo se chce učit novým trikům - ať už karetním, či jiným kouzlům s běžně dostupnými předměty.
 
Zejména začátečníci se zde naučí mnoho nového, ale zkrátka nezůstanou ani pokročilejší, kteří zde také jistě najdou nová kouzla, stejně tak jako nový pohled na jejich prezentaci, nebo tipy z kouzelnické praxe
 

Recenze


Chcete se kurzu zúčastnit?

Není nic snažšího, než kliknout na tento odkaz, který vás zavede na úvodní stranu kurzu. Zde provedete jednoduchou registraci (postup registrace je popsán ve video recenzi výše), a následně se již můžete pustit do kouzlení s první lekcí zdarma.