Eshop

Hry na mobil zdarma

Pokud máte rádi mobilní hry, a pokud máte jakýkoliv telefon s operačním systémem Android, můžete zdarma vyzkoušet několik mobilních her z naší vlastní produkce.
 
Jedná se o jednoduché hry, které můžete hrát ve svém volném čase - o zábavu tak bude postaráno!
 
První hra se jmenuje Street boys - jedná se o jednoduchou a zábavnou skákací hru, která vás zabaví nejen ve volném čase, ale i při dlouhých chvílích, při čekání na autobus, jízdě vlakem, nebo při jakékoliv jiné příležitosti.
 
Druhá hra se jmenuje Mind Game - zde již více zapojíte své logické myšlení - budete totiž muset spojovat jednotlivá písmenka tak, abyste dostali anglická slova. Jedná se tedy o perfektní způsob, jak rozšířit slovní zásobu anglických slovíček, a zároveň se při tom pobavit.
 
Pojďme se nyní na obě tyto hry blíže podívat.
 

Street Boys

Street boys je jednoduchá skákací hra, která vás zabaví při jakékoliv příležitosti.
 
Na začátku se dostáváte do role pouličního kluka, který se musí při svých dobrodružstvích vyhýbat různým nástrahám, které mu ulice přichystala.
 
Hra obsahuje celkem 8 zábavných úrovní, při kterých se pokaždé změní jak hlavní postava, tak i celé okolí i překážky - pro rychlejší postup ve hře je třeba přeskakovat překážky tak, aby byly co nejvíce zarovnané - jedině tak získáte cenné bonusové body, které vám pomůžou odemknout další úrovně.
 
Hry na mobil zdarma   Hry na mobil zdarma
 
Jednoduché ovládání, originální a zábavná grafika, nenáročný gameplay a hra je kompletně celá zdarma - to jsou hlavní důvody, proč byste tuto hru měli vyzkoušet i vy!
 
Hru najdete v Google Play storu po kliknutí na TENTO ODKAZ.
 

Mind Game

Jak procvičit angličtinu a zároveň se u toho pobavit?
 
Mind game je hra, díky které můžete procvičit svoji slovní zásobu a rozšířit ji o nová slovíčka, která jste doposud ještě neznali - ideální spojení zábavy a učení!
 
Na začátku hry začnete s těmi nejjednoduššími a nejkratšími slovíčky, postupem času se však úroveň hry zvyšuje, a před vámi tak budou stát stále obtížnější výzvy.
 
Hra je velmi intuitivní a rozsáhlá - najdete zde přes 500 úrovní, takže o zábavu bude postaráno na opravdu dlouhou dobu.
 
  
 
Pokud si nebudete vědět rady, k dispozici máte nápovědy - ty můžete získat buďto zdarma za splnění úkolu, nebo si je můžete jednoduše zakoupit ve větším množství.
 
S touto hrou zažijete nejen spoustu legrace, ale zároveň potrápíte své mozkové závity a zlepšíte si angličtinu.
 
Hra je zcela zdarma a najdete ji na Google Play storu po kliknutí na TENTO ODKAZ.